Uvjerljiva Barcelona, Budimir dva puta zaprijetio, Messi slavio u Maradoninom dresu

epa08850912 FC Barcelona's Lionel Messi wearing a Newell's Old Boys jersey in memory of late Argentinian soccer legend Diego Armando Maradona celebrates after scoring the 4-0 lead during the Spanish La Liga soccer match between FC Barcelona and CA Osasuna at Camp Nou in Barcelona, Spain, 29 November 2020. EPA/Andreu Dalmau

Nogometaši Barcelone u nedjelju su na Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0, a najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 42. minuti, kada je Antoine Griezmann zatresao mrežu fenomenalnim volejem s ruba 16-erca.

Poveli su domaćini pogotkom Martina Braithwaitea u 29. minuti, na 2-0 povisio je Antoine Griezmann (42), a preostala dva pogotka postigli su Philippe Coutinho (57) i Lionel Messi (73).

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir, koji je za Osasunu igrao do 74. minute, dva puta je zaprijetio vratima Barce.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr