Liga nacija: Hrvatska krenula dobro, pa se dovela do gubitka 6:0 od Španjolske

Nakon što su u prvoj utakmici nakon Svjetskog prvenstva u Rusiji odigrali neriješeno u prijateljskom dvoboju protiv Portugala (1:1), Vatreni danas u Elcheu na stadionu Martínez Valero igraju protiv Španjolske.

Početni sastavi:

Španjolska: De Gea – Carvajal, Nacho, Ramos, Gaya – Ceballos, Busquets, Saul – Asensio, Rodrigo, Isco

Hrvatska: Lovre Kalinić – Vrsaljko, Vida, Mitrović, Pivarić – Brozović, Modrić, Rakitić – Kovačić, Santini, Perišić

Pratite utakmicu uživo:

90′ Udarac Alcantare obranio je Kalinić, odbija se lopta, ali Španjolci se nisu snašli u šesnaestercu i propustili su zabiti i sedmi gol. Hrvatska je teško poražena od Španjolske 6:0

87′ Nova brza akcija Španjolaca, ali brani Kalinić

70′ Španjolci vode 6:0 Isco je zabio

62′ Pjaca ulazi umjesto Brozovića

59′ Izlazi Busquets, a na terenu je Rodrigo.

56′ Španjolska vodi 5:0, zabija Ramos

55′ Zamalo pa 5:0 za Španjolce

49′ Novi gol za Španjolsku za 4:0

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45′ Zamalo smo primili četvrti gol, idemo na poluvrijeme s 3:0

39′ Žuti karton za Brozovića

35′ Neobjašnjivo Hrvatska pada i ima 3:0 u 35. minuti. Asensio puca s 20-ak metara te pogodio gredu od koje se lopta odbija u Kalinića pa od njega u gol za

33′ Španjolska ima 2:0 Griješi naša obrana, gubi loptu koja dolazi do Asensija, a on puca s 20-ak metara i pogađa neobranjivo za 2:0.

23′ Španjolska je povela golom Saula, Ramos dodaje dugu loptu za Carvajala koji ubacuje u sredinu gdje glavom loptu u mrežu vatrenih zakucava Saul

20′ Dalić mijenja ozljeđenog Vrsaljka, ulazi Marko Rog

17′ Hrvatska opet ima veliku šansu, Perišić puca, ali blokira Carvajal i brani De Gea

14′ Nakon što je dobio loptu od Vrsaljka Santini ima veliku priliku, ali udarac s pet metara prohujao je tik uz vratnicu

12′ Santini je požutio

8′ Carvajal se ubacio iza naše obrane na desnoj strani te u sredini tražio Rodriga, ali Mitrović spašava Hrvatsku

5′ Španjolci se igraju pred vlastitim golom, uzeli smo im loptu koja dolazi do Rakitića i odlazi pokraj gola

4′ Perišić se sjurio u u šesnaesterac Španjolske, ali slab udarac

1′ Utakmica je počela