(VIDEO) Već zaostaju za Barcelonom: Real bez Modrića i Ronalda osvojio tek bod na Santiago Bernabeu, Kovačiću 20-tak minuta

U prvoj utakmici 3. kola subotnjeg programa španjolske nogometne lige nogometaši Levantea iznenađujuće su osvojili bod na Santiago Bernabeuu odigravši s Real Madridom 1-1 (1-1).

Gosti su poveli u 12. minuti pogotkom Ivija, a izjednačio je u 36. minuti Lucas Vazquez. Real je u drugom poluvremenu opsjedao vrata kluba iz Valencije, ali do drugog pogotka nisu uspjeli doći. Zinedine Zidane ni u ovoj utakmici nije mogao računati na Cristiana Ronalda, a u sastavu nije bilo ni kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića.

Mateo Kovačić je ušao u 72. minuti zamijenivši strijelca Lucasa, ali ni on nije uspio promijeniti stanje na semaforu. Da stvar bude gora po Zidanea, u ovoj je utakmici zbog ozljede morao mijenjati Karima Benzemu u 28. minuti, a u 89. minuti Brazilac Marcelo zaradio je crveni karton zbog udaranja suparničkog igrača.

Real je drugu utakmicu zaredom na domaćem terenu osvojio samo bod. Prije Levantea bod je odnijela i Valencia odigravši 2-2.

All Goals & Highlights HD – Real Madrid 1-1… by Zidanekriisz