Lionel Messi donirao je slijepom navijaču Arsenala naočale u vrijednosti 4600 eura. Naime, u suradnji s izraelskom kompanijom OrCam Technologies pokušava skrenuti pažnju na izazove s kojima se susreću slijepe i slabovidne osobe.
10-godišnji slijepi nogometaš iz Londona dobio je ovu pomoć od Messija.
“Emocije su bile nevjerojatne. Sastanak s tim nevjerojatnim ljudima iz cijelog svijeta bio je magičan i inspirativan. Promatrajući sve članove Dream Teama kako isprobavaju opremu, shvatio sam da će im ona promijeniti život”, kazao je nogometaš Barcelone.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaLionel Messi has sent blind 10-year-old Arsenal fan Mikey a life-changing pair of glasses worth £4,200.
Amazing gesture ? pic.twitter.com/CDJ0GDJAJJ
— Amazon Prime Video Sport (@primevideosport) September 9, 2020
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.