(FOTO, VIDEO) Bayern lakoćom svladao Eintracht, Niko Kovač izgubio od budućeg kluba, Josip Brekalo strijelac, Schalke remizirao bez Pjace

U 32. kolu Bundeslige hrvatski trener Niko Kovač u subotu je sa svojim sadašnjim klubom Eintrachtom iz Frankfurta gostovao kod svog budućeg kluba Bayerna, te je izgubio sa 1-4.

Iako je Bayern odmarao većinu svojih prvotimaca zbog uzvrata polufinala Lige prvaka protiv Reala, lakoćom se je obračunao sa Eintrachtom, a strijelci su bili Niklas Dorsch (43), Sandro Wagner (76), Rafinha (87) i Niklas Süle (90). U sastavu Eintrachta nije bilo ozlijeđenog Ante Rebića.

Koeln je u gostima kod Freiburga izgubio sa 2-3, te je ispao u drugu ligu, dok je predzadnji Hamburger ostvario važnu pobjedu u borbi sa opstanak svladavši Wolfsburg sa 3-1 golovima Bobbyja Wooda (43-pen), Lewisa Holtbyja (45) i Luce Waldschmidta (90+4).
Josip Brekalo, koji je odigrao drugo poluvrijeme za Wolfsburg, postigao je jedini pogodak za domaćine, i to iz slobodnog udarca u 78. minuti.

Drugoplasirani Schalke je kod kuće protiv Borussia Moenchengladbach odigrao 1-1, ali domaćini su od 12. minute imali igrača manje jer je isključen veznjak Nabil Bentaleb. Marko Pjaca ostao je na klupi za pričuve Schalkea.

Dan ranije Andrej Kramarić postigao je sva tri pogotka u 3-1 pobjedi Hoffenheima protiv Hannovera, kojom je Hoffenheim napravio važan iskorak u borbi za Ligu prvaka

Večeras Bayer Leverkusen dočekuje Stuttgart, a u nedjelju se sastaju Mainz – Leipzig, te Werder – Borussia Dortmund.

Bayern 4 Dorsch (43), Wagner (76), Rafinha (87), Süle (90)