(VIDEO) Caen Ivana Santinija s igračem više poražen na domaćem terenu, hrvatski nogometaš promašio dvije dobre prigode

U 26. kolu nogometnog prvenstva Francuske Caen je na domaćem terenu protiv Lillea posljednjih pola sata imao igrača više, ali je na kraju izgubio sa 0-1, a strijelac je bio Anwar El-Ghazi (69).

Najbolji strijelac Caena Ivan Santini imao je dvije prigode, u 36. minuti njegov udarac završio je u protivničkom bloku, a u 49. pored gola.

Drugoplasirana Nica je u gostima kod Lorienta, koji je na dnu tabele, slavila sa 1-0 golom Wylana Cypriena u 15. minuti.

Anwar El-Ghazi Goal HD – Caen 0-1 Lille – 18… by Bayeo

Dan ranije vodeći Monaco je na gostovanju kod Bastije odigrao samo 1-1, a vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu za momčad iz Kneževine.

U nedjelju Paris Saint Germain dočekuje Toulouse.