(VIDEO) Eintracht s Rebićem u Frankfurtu pobijedio Bayer Leverkusen, Tin Jedvaj nije igrao, slavlje i Leipziga…

Nogometaši Eintrachta i RB Leipziga upisali su pobjede u posljednja dva susreta 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva.

Eintracht je u Frankfurtu pobijedio Bayer Leverkusen sa 2-1, dok je RB Leipzig pobijedio Mainz sa 4-1.

Eintracht je poveo u 28. minuti golom Dannyja da Coste, a na 2-0 je povisio Filip Kostić u 57. minuti. ‘Apotekare’ je vratio u život Karim Bellarabi u 65. minuti, međutim do kraja susreta više nije bilo golova.

Ante Rebić je igrao za domaći sastav do 81. minute, dok Tin Jedvaj nije nastupio za goste.

U drugom susretu RB Leipzig je bez većih problema pobijedio Mainz sa 4-1. Domaćin je nakon 20 minut vodio 2-0 golovima Yussufa Poulsena (14, 19),u 38. je smanjio Onisiwo, no u nastavku je Leipzig zabio još dva gola, a oba je postigao Timo Werner (74, 88).

Na ljestvici vodi Borussija Dortmund sa 39 bodova, na drugom mjestu je imenjak iz Moenchengladbacha sa 30 bodova koliko ima i Bayern na trećem mjestu, ali uz slabiju razliku pogodaka.