(VIDEO) Lille do boda u sudačkoj nadoknadi

U susretu 17. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Reimsa izjednačivši u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Reims je poveo u 64. minuti golom Remija Oudina, a izjednačio je Nicoas Pepe u šestoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca.

U ranije odigranom susretu Strasbourg i Caen su odigrali 2-2. Domaćin je dva puta vodio, ali je Caen uspio osvojiti važan bod u borbi za prvoligaški spas.

Strijelci za Strabourg bili su Martinez (5) i Mothiba (23), dok su golove za goste zabili Fajr (22) i Khaoui (80).

Ostale utakmice su odgođene zbog vala protesta u Francuskoj.

Na ljestvici vodi PSG sa 44 boda, Lille je drugi sa 31 bodom, dok je Montpellier treći sa 29 bodova, ali i utakmicom manje.