(VIDEO) Liverpool odnio pobjedu na gostovanju kod Burnleya 2:1, Lovrenova asistencija za ključni pogodak

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u 21. kolu Engleske lige na gostovanju kod Burnleya s 2-1.

Redsi su kod naujgodnijeg iznenađenja prvenstva slavili sretno pogotkom braniča Ragnara Klavana u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Mane je doveo Kloppovu momčad u vodstvo u 61. minuti, a u 87. minuti je za Burnley izjednačio Gudmundsson. Liverpool je četvrti s 44 boda, koliko ima i United na trećem mjestu, dok je Burnley ostao sedmi s 34 boda.

U ostalim susretima Leicester je s 3-0 kod kuće slavio protiv Huddersfielda, Newcastle je u gostima pobijedio Stoke s 1-0, dok su Brighton i Bornemouth odigrali 2-2.

Kasnije igraju Everton i Manchester United.