(VIDEO) Milan bez Alena Halilovića do pobjede u nadoknadi, Baliću šest minuta

U posljednjem susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Udinese sa 1-0 postigavši pogodak u petoj minuti sudačke nadoknade.

Pogodak za pobjedu ‘Rossonera’ zabio je Alessio Romagnoli u posljednjim trenucima susreta. Nekoliko minuta prije gola domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Bram Nuytnick. Zanimljivo, Nizozemac je proveo na terenu svega osam minuta prije nego što je ‘pocrvenio’.

Za Udinese, koji je upisao peti poraz u zadnjih šest kola, od 84. minute je igrao Andrija Balić, dok Alen Halilović nije nastupio za goste.

Atalanta je na gostovanju pobijedila Bolognu 2-1 nakon što je domaćin vodio 1-0 na poluvremenu. Bologna je povela već u trećoj minuti golom Ibrahima M’bayea, no Atalanta je u nastavku okrenula rezultat, a strijelci su bili Gianluca Mancini (57) i Daniel Zapata (70). Mario Pašalić je za goste igrao posljednje dvije minute.

Na gostovanju je slavio i Torino deklasiravši Sampdoriju sa 4-1. Golove za Torino zabili su Andrea Belotti (12, 43-11m), Iago Falque (56) i Armando Izzo (78), dok je pogodak za Sampu zabio Fabio Quagliarella (65)

Gostujuće bodove dohvatio je i Sassuolo pobijedivši Chievo sa 2-0, a golove su zabili Federico di Francesco u 42. minuti, te Emanuele Giaccherini (90+4-ag). Adrian Šemper nije branio za domaći sastav.

Lazio je pobijedio SPAL sa 4-1. Dva gola je zabio Ciro Immobile (26, 35), a po jedan Danilo Cataldi (59) i Marco Parolo (70). Pogodak za goste postigao je Mirko Antenucci (28). Milan Badelj nije nastupio za rimski sastav zbog ozljede.

Na ljestvici vodi Juventus sa 31 bodom ispred Intera i Napolija sa po 25 bodova.

REZULTATI
Bologna – Atalanta 1-2 (M’baye 3 / Mancini 57, Zapata 70)
Udinese – Milan 0-1 (Romagnoli 90+5)
Sampdoria – Torino 1-4 (Quagliarella 65 / Belott (12, 43-11m, Falque 56, Izzo 78)
Chievo – Sassuolo 0-2 (Di Francesco 42, Giaccherini (90+4-ag)
Parma – Frosinone 0-0
Lazio – SPAL 4-1 (Immobile 26, 35, Cataldi 59, Parolo 70 / Antenucci 28)
U subotu:
Inter – Genoa 5-0 (Gagliardini 14, 49, Politano 16, Joao Mario 90+1, Nainggolan 90+4)
Fiorentina – Roma 1-1 (Veretout 33-11m / Florenzi 85)
Juventus – Cagliari 3-1 (Dybala 1, Bradarić 38-ag, Cuadrado 87 / Joao Pedro 36)