(VIDEO) NBA: Bojan Bogdanović ubacio 26 koševa u porazu Indiane

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović sa 26 koševa je bio najbolji strijelac utakmice, ali to nije pomoglo Indiani na gostovanju u Atlanti, gdje su Pacersi poraženi sa 107-102.

Bogdanović je za 35 minuta na parketu iz igre gađao 10/17 te imao tri skoka, dvije asistencije i jednu blokadu.

Orlando je na svom terenu poražen od Toronta 117-104, a Mario Hezonja je za 19 minuta uspio ubaciti 17 koševa uz odličan šut 5/7, a imao je još i dva skoka, jednu asistenciju i dvije osvojene lopte.

Dragan Bender je bio u početnoj petorci Phoenixa koji je slavio na gostovanju u Memphisu sa 110-102. Naš reprezentativac je igrao 34 minute te ubacio 7 koševa uz 5 skokova, jednu asistenciju, 1 osvojenu loptu i dvije blokade.

Od ostalih rezultata valja izdvojiti pobjedu Houstona na gostovanju kod Los Angeles Clippersa 105-92, što je Rocketsima 14. uzastopni trijumf kojim su nastavili ‘mrtvu utrku’ za najbolji učinak u NBA ligi s aktualnim prvacima Golden State Warriorsima, koji su u noći sa srijede na četvrtak slavili kod Washingtona sa 109-101. Houston (48-13) uz 48 pobjeda ima jedan poraz manje od Golden Statea (48-14).

NBA rezultati, 28.2.
Atlanta – Indiana 107-102
(B. Bogdanović 35 min, 26 k, šut 10/17, 3 s, 2 a, 1 bl)

Orlando – Toronto 104-117
(M. Hezonja 19 min, 17 k, šut 5/7, 2 s, 1 a, 2 ol)

Memphis – Phoenix 102-110
(D. Bender 34 min, 7 k, šut 3/7, 5 s, 1 a, 1 ol, 2 bl)

Washington – Golden State 101-109
LA Clippers – Houston 92-105
Dallas – Oklahoma City 110-111 (produžetak)

Sjeverozapadna divizija
1. Minnesota 38 26 .594 –