(VIDEO) Premier liga: Everton na Goodison Parku svladao Crystal Palace

U jedinoj nedjeljnoj utakmici 9. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton je na svom Goodison Parku svladao Crystal Palace sa 2-0 (0-0).

Gosti iz Londona imali bolje prilike za pogodak, no niti jednu nisu iskoristili, Milivojević u 60. minuti nije uspio realizirati niti kazneni udarac i za te promašaje bili su kažnjeni u samoj završnici kada su domaći preko Calvert-Lewina u 87. i Tosuna u 89. minuti stigli do pobjede.

Everton je ovom pobjedom stigao na osmo mjesto ljestvice sa 15 bodova, dok je Crystal Palace 15. sa sedam bodova.

Na vrhu su Manchester City i Liverpool sa po 23 boda, po dva manje imaju Chelsea i Tottenham Hotspur.

REZULTATI 9. KOLA,
Subota:
Chelsea – Manchester United 2-2 (Rudiger 21, Barkley 90+6 / Martial 55, 73)
West Ham United – Tottenham Hotspur 0-1 (Lamela 44)
Newcastle United – Brighton and Hove Albion 0-1 (Kayal 29)
Manchester City – Burnley 5-0 (Aguero 17, B. Silva 54, Fernandinho 56, Mahrez 83, Sane 90)
Bournemouth – Southampton 0-0
Cardiff City – Fulham 4-2 (Murphy 15, Reid 20, Paterson 65, Harris 87 / Schuerrle 11, Sessegnon 34)
Wolverhampton Wanderers – Watford 0-2 (Capoue 20, Pereyra 21)
Huddersfield Town – Liverpool 0-1 (Salah 24)