Srijeda, 12 veljače, 2025
5.5 C
Zagreb
Pratite nas:

(VIDEO) Trenutak kad je u Istanbulu zanijemio cijeli stadion: Igrači su u šoku okretali glave

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Utakmicu 25. kola turskog nogometnog prvenstva između Fenerbahčea i Konyaspora obilježila je teška ozljeda Fernandaa. Stradao je pri padu nakon skoka s golmanom Konyaspora u prvom dijelu.

Lijeva ruka mu je ostala slomljena u neprirodnom položaju, a drugom je lupao po travi od bolova. Neki od igrača na travnjaku nisu mogli gledati tu stravičnu scenu. Brzo mu je ukazana pomoć i prevezen je u bolnicu, a prema prvim informacijama ruka mu je slomljena na dva mjesta.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

https://youtu.be/xRBJiSZibJE

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci