Košarkaši Cibone u susretu su 6. kola regionalne ABA lige kao gosti u Ljubljani svladali Olimpiju sa 89-72 (25-20, 23-21, 20-14, 21-17).
Cibona je kontrolirala razvoj događaja na parketu od samoga početka i na kraju stigla do uvjerljive pobjede protiv velikoga rivala.
Za petu pobjedu u ABA ligi najzaslužniji su bili Željko Šakić sa 20 koševa, te po sedam skokova i asistencija i Ante Toni Žižić sa 18 poena i 10 skokova. Kod skromnih domaćina najbolji je bio Blaž Mesiček sa 18 pogodaka.
Cibona sada ima omjer pobjeda i proaza 5-1, a Olimpija 1-4 uz utakmicu manje.
Izvor: narod.hr/h
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.