Četvrtak, 13 veljače, 2025
2.2 C
Zagreb
Pratite nas:

Zbog lošeg vremena Vatrenima prijeti odgoda utakmice protiv Slovačke?

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatska nogometna reprezentacija sutra u Rijeci igra odlučujuću utakmicu za plasman na Europsko prvenstvo 2020. godine, ali sve upućuje na to da će ona biti odgođena.

Problem je najava lošeg vremena – žuti alarm zbog olujnog vjetra, narančasti zbog mogućeg grmljavinskog nevremena i crveni zbog obilnih kiša.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ako se odgodi, utakmica će se igrati u nedjelju, a sudac, delegat i UEFA odredili bi točni termin.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci