Četvrtak, 20 veljače, 2025
0.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Zbog ozljeda prošao puno, a onda ga klub otpisao u najboljim godinama?

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Sudbina Holgera Badstubera u Bayernu je, prema tvrdnjama njemačkih medija, zapećaćena – mediji su kupovinu Niklasa Sulea iz Hoffenheima protumačili kao znak da Badstuber više nije poželjan.

Malo je šansi za produžetak ugovora jer aktualni prvak Njemačke ima svoje planove, a problemi 28-godišnjeg igrača traju već nekoliko godina.

Pritisnule su ga brojne ozljede, pa je češće izvan terena nego na njemu. Zbog toga, muenchenski ga je klub u Schalke poslao u siječnju, no nije igrač kakav je bio nakon svega što je prošao.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci