Četvrtak, 11 lipnja, 2026
19.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Žuti kartoni se brišu nakon četvrtfinala

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Uoči utakmice Hrvatska – Rusija osam hrvatskih reprezentativaca imalo je žute kartone i prijetila ima je opasnost, ako zarade još jedan, da propuste polufinale.

Javne opomene su imali Šime Vrsaljko, Vedran Ćorluka, Marcelo Brozović, Ivan Rakitić, Marijo Mandžukić, Ante Rebić, Tin Jedvaj i Marko Pjaca.

Srećom, nitko od njih nije dobio žuti karton pa će konkurirati za okršaj protiv Engleza.

Nakon četvrtfinala se žuti kartoni brišu, a FIFA je to pravilo uvela kako najbolji igrači ne bi propustili finale.

U večerašnjem susretu žute kartone dobili su Dejan Lovren, Josip Pivarić, Domagoj Vida i Ivan Strinić i oni se također brišu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci