U Istanbulu bi se sutra trebali održati izravni mirovni pregovori Ukrajine i Rusije. Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski najavio je da će pregovarati samo s Putinom, no doznaje se da putin u Istanbul neće doći.
Putin ne ide u Istanbul
Ruski predsjednik Vladimir Putin neće ići na pregovore u Istanbul. Odredio je tko će biti u izaslanstvu koje će sutra biti na pregovorima, piše HRT.
U delegaciji će biti Vladimir Medinski, Putinov savjetnik, imenovan je za šefa ruske delegacije, Mihail Galuzin, zamjenik ruskog ministra vanjskih poslova, Igor Kostjukov, načelnik Glavne uprave Glavnog stožera Oružanih snaga Rusije (bivši GRU), Aleksandr Fomin, zamjenik ministra obrane Rusije.
>Europska unija uvela Rusiji novi paket sankcija; Putin: Idioti!
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/hrt
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.