Krivolov i politička korektnost

Foto: fah; fotomontaža: narod.hr

Komentar na članak

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Osvrt na knjigu Miroslava Tuđmana ‘Haški krivolov’: Presuda koja nije donijela pravdu

Knjiga je to koja jasno dokazuje da sud čijom je odlukom Facebook blokirao račune koji su spominjali generala Praljka nije redovna, u nekoj mjeri pravedna institucija, nego je riječ o političkom sudu, koji ima funkciju kao i sudovi za vrijeme Titovog totalitarizma.

Tako je:
– navodni sud bio blag prema Bošnjacima
– osudio dosta Srba, manje nego što bi to bilo razborito očekivati obzirom na broj njihovih zločina
– oslobodio je generale za Oluju, jer da nije, riskirali bi da Hrvatska raskine međunarodni ugovor kojim je članica toga suda, ali je osudio HZ Herceg-Bosnu i Hrvate u njoj.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Podsjeća li vas to na Daytonski sporazum?
– Hrvatska je cjelovita.
– BiH je cjelovita, u kojoj svi navodno imaju ista prava.
– Srbi imaju svoju krajinu od 49% države.
– Federacija BiH u kojoj su Bošnjaci većina zauzima 51% države, majorizacijom i šikaniranjem Hrvata čije se iseljavanje potiče teži postati bošnjačka džamahirija.

Cilj Haškog krivolova je ekvivalentan slamanju Hercegovačke banke tenkovima, koji nisu našli nikakve inkriminirajuće dokaze, ali su uništili nesumnjivo hrvatsku banku, i to jedinu hrvatsku banku u BiH.
Što Hrvati mogu u takvoj situaciji?
Shvatiti da nas tzv. “međunarodna zajednica” ne voli, smijeniti domaće sluge Bruxellesa, strpati ih u debelu hladovinu za sva zla koja su nam počinili, te pomoći Hrvatima u BiH u njihovu opstanku, svim mogućim sredstvima koja su na raspolaganju suverenoj državi.
Plenkovićeva Hrvatska nije suverena, nego je ponižena!

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.