Komentar čitatelja
mario budak – 25.09.2020.
U demokratskom društvu, bez nacionalnih medija svih sredstava, nema države, bez obzira koliko je ljudi spremno poginuti za tu državu, jer neprijatelji će uvijek iskoristiti svoje medije za masovnu komunikaciju i dovesti izdajničke političare da vode i brane državu i narod. Sve drugo je zamagljivanje istine narodu, a dok se narod probudi, već je kasno. Kako je moguće da u ‘Hrvatskom’ saboru sabornici brane i štite iste one zločince, koji su ubijali i uništavali sve sto diše Hrvatski? Da li itko može zamisliti da u i jednoj drugoj demokratskoj državi svijeta, ljudi u njihovom saboru brane i štite ljude koji su razarali tu istu državu?
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Photo: fah



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.