Nedjelja, 28 lipnja, 2026
28.2 C
Zagreb
Pratite nas:
CIJELA OBITELJ SE FINANCIRA IZ PRORAČUNA RH

Nemojte napadati gospođu Kekin!

Podijeli

Sadržaj članka

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Donosimo vam komentar čitatelja na članak  KBC Osijek demantirao Kekin: Selektivno i netočno prikazivanje informacija dovodi javnost u zabludu, objavljen  27.05.2026.

 

 

Dragi čitatelji, nemojte napadati gospođu Kekin! Ona sa svojom strankom je obećala građanima grada Zagreba oslobođenje od Pripuza. Rješenje problema sa otpadom, promet u gradu Zagrebu i sve su uredili kako treba pa sada jurišaju da oslobode državu od Medikola.

Nadam se da su vam jasne plemenite namjere gospođe Kekin i njene sekte!

Trenutno joj malo Sandrica trokira zbog dede Mate i grunta u Poznanovcu ali i to će uskoro u zastaru.

Iznad svega njihovu sektu krasi snaga mreže botova koju su razvili financiranjem udruga i plaćaju ih našim novcem.

Samo mi nije jasno zašto nju toliko brinu novci iz HZZO-a kad ionako njena cijela obitelj se financira iz proračuna Republike Hrvatske koju baš i ne vole!

 

 

 

 

 

 

*Glas naroda je rubrika u kojoj donosimo komentare naših čitatelja na aktualne teme. Oni mogu, ali i ne moraju odražavati stav redakcije. Držimo da doprinose raznolikosti promišljanja.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr
Photo: fah

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Sadržaj članka

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci