U povodu nadolazećih božićnih blagdana Dubrovačko neretvanska županija donirala je i u petak u Vukovar dopremila devet tona mandarina namijenjenih vukovarskom Caritasu, bolnici u Vukovaru kao i udrugama zdravstvene i socijalne skrbi te braniteljskim udrugama s područja Vukovarsko-srijemske županije.
Donaciju je u Vukovaru predala zamjenica dubrovačkog župana Žaklina Marević istaknuvši da je ova humanitarna donacija znak pažnje, potpore i prijateljstva dviju županija.
Podsjetila je da najjužnija hrvatska županija, Dubrovačko-neretvanska, u predbožićno vrijeme već osmu godinu donira veću količinu mandarina najistočnijoj hrvatskoj županiji, Vukovarsko-srijemskoj.
„Mandarine su važne po svojoj vrijednosti, poruci koju nose ali i ljubavi koju Dubrovačko-neretvanska županija pokazuje prema Vukovaru i Vukovarsko-srijemskoj županiji“, zahvalio je vukovarsko-srijemski dožupan Damir Barna, primajući donaciju. Izrazio je uvjerenje da će ova humanitarna akcija potaknuti suradnju između dvije županije i na druge segmente života.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: hina/em
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.