Četvrtak, 24 travnja, 2025
17.2 C
Zagreb
Pratite nas:

(FOTO) Na prepunom stadionu Thompsonovim koncertom završena proslava Oluje

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Oko 90. 000 ljudi pjevalo je sinoć s Markom Perkovićem Thompsonom u Kninu gdje je održao koncert povodom proslave 20. obljetnice Oluje, Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja.

Koncert je održan na stadionu NK Dinara, a ove je godine proslava prebačena iz Čavoglava u Knin zbog 20. obljetnice Oluje.

Uoči koncerta poznati je pjevač predvodio kolonu bajkera od Čavoglava do Knina.

Na pozornici su uz kninsku gradonačelnicu Josipu Rimac bili i vođe prosvjeda branitelja iz Savske, Đuro Glogoški i Josip Klemm.

Nakon “Bojne Čavoglave” i “Anice-Kninske kraljice” Thompson je mnogobrojnoj publici čestitao dan pobjede. -“Lipo vas je…

Posted by Marko Perković Thompson on 5. kolovoz 2015

Okupljenima se obratio predsjednik Udruge stopostotnih vojnih invalida Đuro Glogoški koji je oštro kritizirao aktualnu vlast.

“Oni koji se nisu borili u Domovinskom ratu nisu imali hrabrosti obratiti se domoljubima u Kninu na svečanosti 20. obljetnice Oluje”, rekao je Glogoški.

Dodao je kako je nelogično da u Sabor i vladu ulaze oni koji nisu željeli Hrvatsku i istaknuo da je potrebno mijenjati zakone kako se to ubuduće ne bi događalo.

Koncert, koji se na dan obilježavanja “Oluje” tradicionalno održavao u Čavoglavama, ove je godine prvi put priređen u Kninu, gdje je u srijedu održana središnja proslava 20. obljetnice “Oluje”, Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, te Dana hrvatskih branitelja.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr
Photo: fah

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci