Petak, 21 ožujka, 2025
13.3 C
Zagreb
Pratite nas:

Škoro odgovorio na medijska nagađanja o njegovom odlasku

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Miroslav Škoro se u ponedjeljak na društvenim mrežama dva puta obratio javnosti prvo odgovarajući na medijska nagađanja o razlozima njegovog napuštanja funkcije predsjednika strane Domovinski pokret, a drugo navodeći dokaze za svoje tvrdnje glede upravljanja stranačkim financijama.

“Domovinski pokret i mene pokušavaju uništiti manipulatori”, poručio je kratko Škoro objavljujući izrezanu fotografiju njega i njegove asistentice Nikoline Brajković iz Jutarnjeg liste te punu fotografiju na kojoj se nalazi sa sveukupno tri osobe.

U drugoj objavi Škoro je kazao: “I još malo istine…”, objavljujući Potvrdu iz Erste banke izdanu danas, 9. kolovoza, a u kojoj stoji da jedino Mario Radić, v.d. predsjednika Domovinskog pokreta, ima aktivnu debitnu karticu Domovinskog pokreta. U toj potvrdi se navodi da je Škori “odobrena debitna kartica koja s današnjim danom nije preuzeta odnosno nije aktivna”.

Isto tako navodi se da je blokirana debitna kartica Darija Žepine te još jedne djevojke koja je, doznajemo, ranije radila u Domovinskom pokretu, a čija kartica također nije aktivna. Ne spominje se da debitnu karticu ima i Škorina asistentica Nikolina Brajković.

Radić je pak za Jutarnji list rekao da je aktivirao svoju debitnu karticu, ali da još nije dobio ni PIN.

“Sve moramo ‘pješke’ plaćati jer Škoro i Nikolina Brajković nisu vratili tokene, a sva plaćanja provodila su se upravo s njima, stoga sam izvadio karticu da mogu platiti struju, vodu…, a i plaću Nikolini Brajković”, dodao je Radić

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci