Petak, 5 lipnja, 2026
19.9 C
Zagreb
Pratite nas:
ZRAKOPLOVNA NESREĆA

Srušio se avion kod Medulina, poginulo više osoba

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Četiri su osobe poginule u padu manjeg zrakoplova u 11:20 na području Campanoža, između Kaštijuna i Medulina, odnosno u blizini medulinskog sportskog aerodroma, potvrdila je istarska policija koja je dojavu o padu dobila u 11.25. Na terenu su sve žurne službe. Istraga je u tijeku.

Riječ je o njemačkom zrakoplovu manjih dimenzija koji je poletio iz Austrije s odredištem u Medulinu, doznaje se neslužbeno, a svi detalji i informacije o nesreći bit će poznati predvečer, nakon dolaska istražitelja Agencije za istraživanje nesreća u zračnom, pomorskom i željezničkom prometu (AIN) u Medulin.

Hrvatska vatrogasna zajednica navela je da je uz ekipe Hitne medicinske pomoći i policije te tima helikopterske medicinske službe na intervenciju upućeno i sedam vatrogasaca s tri vatrogasna vozila iz pulske Javne vatrogasne postrojbe.

Istraga je u tijeku, piše HRT.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/hrt

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci