Nakon što je otišao Ivan Rakitić iz Barcelone, otišao je i Luis Suarez.
AS piše da je klubu ovog ljeta prioritet smanjenje troškova, a Suarez je zarađivao 23,4 milijuna eura bruto i bio je treći najplaćeniji igrač nakon Messija i Griezmanna.
“Osim Suareza, Barca se uspjela riješiti još dva jako skupa igrača. Ivan Rakitić ju je godišnje stajao 13,3, a Arturo Vidal devet milijuna eura. Njihovim odlaskom proračun je dodatno olakšan, ali problem je i dalje Samuel Umtiti”, piše AS.
No, Umtiti je problem.
“Njegov transfer je trenutno nemoguć jer ga Barca nema kome prodati, ali bi rado s njim raskinula ugovor i riješila ga se”, piše AS.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.