Ivan Dodig i Slovak Filip Polašek, koji su postavljeni za četvrte nositelje u Melbourneu, u 1. kolu svladali su Australce Blakea Ellisa i Alekseja Popyrina sa 7:6 (11), 6:3. Protivnici će im biti Chris Guccione i Matt Reid.
Nikola Mektić i Nizozemac Wesley Koolhof su nadigrali Srbina Lasla Đerea i Talijana Marca Cecchinata sa 6:3, 7:6 (6). Igrat će protiv boljih iz ogleda dva australska para koji su dobili pozivnice za nastup, James Duckworth i Marc Polmans ili Andrew Harris i Christopher O’Connell.
Franko Škugor u paru s Amerikancem Austinom Krajicekom bio je bolji od Čeha Romana Jebavyja i Slovaka Igora Zelenaya sa 6:4, 6:7 (4), 6:3. Borit će se protiv pobjednika susreta između Francuza Gregoirea Barrerea i Adriana Mannarina te Francuza Uga Humberta i Amerikanca Francesa Tiafoea.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.