Belgijski braniči Vincent Kompany i Thomas Vermaelen obojica su ozlijeđeni i neće moći igrati zadnju utakmicu svjetskog prvenstva u Brazilu u skupini H protiv Južne Koreje, izjavio je belgijski izbornik Marc Wilmots.
“Vincent ima problema s preponama, mislim da je previše vježbao”, kazao je Wilmots na konferenciji za novinare ne otkrivši međutim prirodu ozljede Vermaelena.
Vermaelen, koji je na utakmici protiv Rusije dobio udarac u koljeno napustio je teren u 31. minuti kada ga je zamijenio Vertonghen.
“Te dvije manje ozljede nisu teške, čuvat ćemo ih i oporavit će se do osmine finala”, dodao je Wilmots. Belgija je kao prva u skupini već osigurala nastup u osmini finala svjetskog prvenstva.
“Sada imam priliku uvesti svježe igrače koji nisu igrali tri tjedna i to je dobra trenutak. Ako mogu dobiti malo svježine za osminu finala i čak za dalje od toga, to ću napraviti”, dodao je belgijski izbornik.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/h
Photo: fah



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.