Susret Dinama i Rijeke završio je rezultatom 1:1, a Nenad Bjelica, strateg Dinama uvjeren je da je njegova momčad trebala odnijeti pobjedu.
“Mislim da smo zaslužili pobijediti, imali smo dobre šanse. Ako je netko zaslužio pobijediti, onda smo to mi. Ali nogomet je takav, nije uvijek pravedan… Sluga je dobro branio kao i Livaković, Kadzior je dobro odigrao, ali Hajrović se na toj strani nije naigrao, nije to njegova strana”, poručuje.
“Ja mislim da smo bili dosta spori u prvom poluvremenu, ali to je rezultat umora od utakmice u srijedu. Najveći problem je što smo im dali previše prostora i došli su do rezultata koji su htjeli. Mislim da smo sveukupno gledajući dosta dobro podnijeli tempo europskih i domaćih utakmica, sad slijedi odmor od dva-tri dana, a zatim slijede intenzivne pripreme za ono što nam slijedi”, zaključio je Bjelica.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.