Ponedjeljak, 17 veljače, 2025
1.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Domagoj Duvnjak nakon teškog poraza: ‘Žao mi je navijača’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatska rukometna reprezentacija doživjela je težak poraz na startu Svjetskog prvenstva od Egipta. Egipat je slavio 31:22, dakle, devet golova razlike. Debakl na startu SP-a doveo je naše rukometaše u tešku situaciju glede osnovnog cilja, plasmana u četvrtfinale, koje je sada jako, jako daleko. Naime, najbolja reprezentacija u skupini u drugi krug će prenijeti maksimalan broj bodova. Hrvatska će teško do tih bodova.

Nakon poraza iskusni Domagoj Duvnjak je dao svoje prve dojmove za RTL.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

”Dogodio se totalni blackout. Egipat je zasluženo pobijedio, mi nismo bili pravi. Zašto, to ćemo morati analizirati. Obrana nije bila onakva kako ju znamo igrati, raširili su nas, igrali su pametno, strpljivo. Mi nismo bili pravi, to je definitivno razlog zašto smo izgubili tih devet razlike”, kazao je Duvnjak te je nastavio:

”Obrana je bila loša, naravno, ali i napad nije bio bajan, uspjeli smo postići samo 22 pogotka, ali više brine činjenica da smo izgledali potpuno stihijski, previše soliranja i bez ikakvih akcija. Promašili smo jako puno u napadu, ne znam što da kažem, žao mi je navijača, veliko im hvala navijačima što su došli ovdje”

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci