Srijeda, 12 veljače, 2025
5.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Donna Vekić u novu sezonu kreće s novim trenerom

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Najbolja hrvatska tenisačica Donna Vekić ulazi u novu sezonu s promjenom u stručnom stožeru.

Nakon što je krajem studenoga okončala suradnju s Nickom Horvatom, Vekić je objavila da će je u 2025. godini trenirati Sascha Bajin.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bajin, 40-godišnji njemački trener srpskih korijena, poznat je po radu s velikim imenima ženskog tenisa poput Serene Williams (kao sparing-partner), Naomi Osake, Kristine Mladenovic, Karoline Pliškove i Dayane Yastremske te se smatra jednim od najcjenjenijih trenera na WTA Touru.

Osječanka je u 2024. godini ostvarila najbolji plasman karijere (18. mjesto na WTA ljestvici), igrala polufinale Wimbledona i okitila se srebrnom olimpijskom medaljom u Parizu. S novom suradnjom nada se nastavku uspješnog niza, piše HRT.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci