(FOTO) Liga prvaka: PSG gubio do 90. minute pa zabio dva gola Atalanti za polufinale, Pašalić zabio jedini Atalantin gol

epa08599849 Atalanta's R. Toloi (C) in action against Paris Saint-Germain's Neymar (R) during the UEFA Champions League quarter final soccer match Atalanta vs Paris Saint-Germain held at Luz Stadium in Lisbon, Portugal, 12 August 2020. EPA/TIAGO PETINGA

Nogometaši Paris Saint-Germaina postali su prvim polufinalistima na završnom turniru Lige prvaka u Lisabonu, jer su svladali talijansku Atalantu 2:1 (0:1) nevjerojatnim preokretom u posljednjim minutama utakmice.

Mario Pašalić je postigao vodeći pogodak za Atalantu u 27. minuti, kad je preciznim udarcem lijevom nogom s 15-ak metara pogodio suprotni gornji kut vrata pariške momčadi.

. U 90. minuti je izjednačio Marquinhos na asistenciju Neymara, a u trećoj minuti sučevog dodatka Choupo-Moting je postigao pogodak vrijedan plasmana u polufinale Lige prvaka.

ATALANTA – PARIS SG 1:2