(FOTO) Nogometaši Osijeka slavili protiv Istre u Puli preokretom u drugom poluvremenu

U susretu 19. kola Prve HNL u Puli su nogometaši Osijeka slavili protiv Istre 1961 s 3-1 (0-1) preokretom u drugom dijelu.

Istra je povela u 44. minuti kada je ubačaj sa strane napadač gostiju Muzafer Ejupi glavom pospremio u svoju mrežu. U 58. minuti Osječani su izjednačili pogotkom glavom Antonia Peroševića, a četiri minute kasnije gosti stižu do potpunog preokreta zahvajujući efektnom golu Borne Barišića s 17 metara. Ejupi se u 66. minuti iskupio za autogol u prvom dijelu, postigavši gol iz kontre za 3-1.

Osijek se na četvrtom mjestu bodovno poravnao s Hajdukom (37), dok je Istra 1961 ostala šesta s 19 bodova.

Pred 500 gledatelja na stadionu Aldo Drosina sudio je Lučić iz Vinkovaca.

Strijelci: 1-0 Ejupi (44ag), 1-1 Perošević (58), 1-2 Barišić (62) , 1-3 Ejupi (66)