(FOTO) Teži put: Vatreni remizirali protiv Walesa i u zadnjem kolu love Euro

epa07918807 Croatia's Nikola Vlasic (R) celebrates with teammate Luka Modric after scoring the first goal during the UEFA EURO 2020 group E qualifier soccer match between Wales and Croatia held at Cardiff City Stadium in Wales, Britain, 13 October 2019. EPA/PETER POWELL

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je bod na gostovanju u Cardiffu, gdje je protiv Walesa odigrala 1-1 te donijela ozljedu Modriću.

Nikola Vlašić je doveo Hrvatsku u vodstvo u 9. minuti, a u trećoj minuti sučeva dodatka u prvom dijelu izjednačio je Gareth Bale, dok nakon toga više nije bilo golova.

Zbog ozljede Luka Modrić je šepajući napustio travnjak zbog ozljede u 90. minuti.

Hrvatska će 16. studenoga na Rujevici ugostiti Slovačku u utakmici u kojoj je našoj reprezentaciji i bod dovoljan za plasman na EURO 2020. U toj utakmici zbog trećeg žutog kartona neće moći igrati Dejan Lovren i Domagoj Vida.