(FOTO, VIDEO) Rakitićeva Barcelona na krilima Messija potpuno pregazila Villarreal, Atletico pobijedio Eibar

U 36. kolu Primere Barcelona je u subotu na Camp Nou dobila Villarreal sa 4-1, uz dva pogotka Messija (45, 82-pen), dok su po jedan zabili Neymar (21) i Luis Suárez (69).

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je 83 minute za Barcu.

Neymar Goal Barcelona 1-0 Vilareal 06.05.2017 by fififilive

Atletico Madrid, bez ozlijeđenog Šime Vrsaljka, svladao je Eibar sa 1-0 golom Saula Nigueza u 69. minuti.

Nogometaši Sportinga iz Gijona minimalnom 1-0 pobjedom protiv Las Palmasa na svom terenu zadržali su izglede za ostanak u ligi. Strijelac jedinog gola bio je Carlos Carmona u 67. minuti.

Duje Čop odigrao je svih 90 minuta za Sporting, dok je Alen Halilović za Las Palmas ušao u igru u 64. minuti.

Večeras Real Madrid gostuje kod Granade, koja je ispala iz lige.