Napadač Šahtara i brazilske reprezentacije Fred (25) ovog će tjedna potpisati za slavni Manchester United, pišu engleski mediji.
Od Freda se očekuje samo da prođe medicijski pregled i postat će igrač Uniteda za 52 milijuna funti, tvrdi BBC.
On bi tako postao prvo pojačanje momčadi Josea Mourinha u ovom prijelaznom roku. Fred je u nedjelju zaigrao za Brazil od 82. minute u pripremnom susretu protiv Hrvatske na Anfieldu. U Šahtaru je od 2013. godine, a prije toga je nosio dres Internacionala.
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.