Četvrtak, 13 veljače, 2025
2.2 C
Zagreb
Pratite nas:

Izborniku Daliću povećana plaća: ‘Reći ću samo da je to pravi europski, pa čak i svjetski ugovor!’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Daliću je podebljan ugovor, kako i zaslužuje. Reći ću samo da je to pravi europski, pa čak i svjetski ugovor!”, rekao je Davor Šuker, predsjednik HNS-a, prenose Sportske novosti.

Navode da ako uzmemo u obzir da je dosad imao 500 tisuća eura po godini, a da je to bitno manje nego što je imao njegov prethodnik Ante Čačić (720 tisuća eura), logično je zaključiti da je izbornik viceprvaka svijeta sada ipak dobio oko milijun eura godišnje plaće.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Podsjetimo, Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) je na sjednici održanoj u četvrtak u Selcu u cijelosti prihvatio i potvrdio sve elemente dogovora predsjednika Davora Šukera i izbornika Zlatka Dalića o nastavku suradnje na obostrano zadovoljstvo.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/Sportske novosti

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci