U utorak je održana redovita sjednica Izvršnog odbora GNK Dinama. Nakon četiri sata rasprave, klupski dopredsjednik Dubravko Skender istaknuo je kako nema dramatičnih promjena te da je klub financijski stabilan unatoč rezultatima koji nisu u skladu s očekivanjima.
– Bila je izuzetno konstruktivna rasprava u dobrom tonu, unatoč poteškoćama. Klub je financijski stabilan, a i dalje jamčimo kontinuitet upravljačkih struktura. Pružamo punu podršku momčadi i stručnom stožeru, pa tako i u ovoj rezultatskoj krizi, kazao je Skender.
Posebna tema bio je trener Fabio Cannavaro, koji je nakon pobjede nad Milanom upisao tri utakmice bez slavlja, uključujući poraze od Rijeke i Osijeka te remi s Hajdukom.
– Nedostaje nam malo sreće, a izostanak ključnih igrača osjetno se reflektira na rezultate. Ne bježimo od svojih pogrešaka i spremni smo preuzeti odgovornost, rekao je Skender.
Dinamo trenutno zaostaje sedam bodova za vodećim Hajdukom, a eventualni gubitak titule značio bi i izostanak prihoda iz Lige prvaka.
No, prema riječima Skendera, financijska situacija ostaje stabilna.
– Predsjednik Uprave Zvonimir Manenica jasno je pojasnio da je klub i kratkoročno i dugoročno stabilan. Ipak, momčad nije odustala od borbe za naslov, u svlačionici se osjeća inat i vjerujemo da možemo ostvariti cilj, zaključio je Skender, piše HRT.
Izvor: narod.hr/HRT
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.