Nogometaši Atalante na svom su stadionu u Bergamu svladali Sassuolo sa 2-1 (2-0) i plasirali se u četvrtfinale Kupa Italije.
Strijelci za pobjedničku momčad bili su Cornelius (16) i Toloi (33), a isti je igrač u 74. minuti poslao loptu u vlastitu mrežu za konačnih 2-1. Atalanta je posljednje minute utakmice odigrala s desetoricom igrača, jer je zbog drugog žutog kartona isključen Slovenac Jasmin Kurtić.
Atalanta će u četvrtfinalu igrati protiv Napolija, a poznata su još dva četvrtfinalna para: Milan – Inter i Fiorentina – Lazio.
Posljednji polufinalni par bit će poznat nakon preostalih večerašnjih utakmica osmine finala, u kojima se sastaju: Roma – Torino (17.30 sati) i Juventus – Genoa (20.45).
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.