Kako se čini Mario Mandžukić danas bi trebao potpisati za novi klub.
Navodno odlazi u Katar, iako se njegovo ime povezivalo s velikim europskim klubovima, među kojima je i Manchester United.
Piše se da će staviti potpis na višegodišnji ugovor s Al Duhailom, klubom u kojem igrai njegov bivši suigrač iz Juventusa Medhi Benatia.
Plaća koja mu se nudi je više od šest milijuna eura, koliko ima u Juventusu.
Na društvenim se mrežama pojavio video na kojem se Mandžukić vidi u društvu čelnika katarskog kluba.
Tekst se nastavlja ispod oglasaOFFICIAL: @MarioMandzukic9 has joined @DuhailSC alongside @MedhiBenatia
.
.#Juventus#Mandzukic pic.twitter.com/9k66cvikqt— J | Talal ⚪️⚫️ أبطال آسيا ??? (@AlSadd_Juve) 22. prosinca 2019.
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.