Trenutno Rijeka vodi na ljestvici SuperSport Hrvatske nogometne lige. Nakon što je Hajduk otpao iz utrke, Rijeka i Dinamo bore se za naslov prvaka. Odlučujući bi mogao biti 5. svibnja, kad dvije momčadi s vrha ljestvice igraju derbi na Rujevici. Čelni čovjek Rijeke Damir Mišković gostovao je u emisiji Sport nedjeljom i komentirao stanje u hrvatskom nogometu.
“Ja da imam 30 milijuna eura, koliko im je bila potrošnja prošle godine, i da imam 30 tisuća navijača svaku utakmicu, mislim da bi mi Dinamo bio barem 20 bodova iza”, smatra Mišković.
Između ostaloga je rekao kako želi proslaviti titulu na Korzu. No, smatra i kako Dinamo, za razliku od Hajduka, ne leži Rijeci.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.