(FOTO) Na poluvremenu finala Lige prvaka 0:0: Što su sve promašivali igrači PSG-a, Bayern s druge strane pogodio stativu

U Lisabonu je u tijeku utakmica finala Lige prvaka između Bayerna i PSG-a. Nažalost, kako smo već pisali, u prvih 11 Bayerna nema hrvatskog reprezentativca, Ivana Perišića, koji je na iznenađenje mnogih ostao na klupi.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0. No, sama utakmica, iako bez golova, izuzetno je sadržajna, čak i vrlo dobra, promašeno je puno prilika s obje strane. Posebno su se u promašajima istaknule prve zvijezde PSG-a Neymar, Mbappe i Di Maria. Dok je najbolji strijelac Bayerna, Robert Lewandowski, iz okreta u šesnaestercu Parižana pogodio vratnicu.

U jednom trenutku se činilo kako je Bayern oštećen za jedanaesterac. Naime, Kehrer je prema svemu sudeći u 45. minuti srušio Comana. Ipak, glavni sudac i VAR se nisu oglasili. Ništa od bijele točke.