Ponedjeljak, 3 ožujka, 2025
1.6 C
Zagreb
Pratite nas:
DERBI

Ovako je Torcida bakljadom prekinula utakmicu na nekoliko minuta

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dinamo i Hajduk igraju utakmicu 24. kola SuperSport HNL-a. Torcida je u drugoj polovici drugog dijela podigla transparent na kojem je pisalo: “Upalite kamere, pravite snimke, gledajte kako to rade fantomi pirotehnike.”

Uslijedila je bakljada splitskih navijača zbog koje je utakmica prekinuta na nekoliko minuta.

Podsjetimo, nedavno su oba kluba ispali iz SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Prvenstvo im je jedina šansa za trofej na kraju sezone. Obje momčadi su u krizi, zauzimaju drugo, odnosno treće mjesto ligaške ljestvice, s tim da Hajduk ima šest bodova više od Dinama i priliku pobjedom preskočiti Rijeku na prvom mjestu ljestvice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci