Aleksandar Petrović trebao je biti trenerska bomba na Gripama.
“Moram priznati da mi je godio interes Splita, međutim, s obzirom na moje obaveze koje imam s Brazilom, nisam u mogućnosti raditi paralelno na dva fronta”, rekao je Petrović za Sportske novosti.
Imao je volju i želju preuzeti Split, razgovarao je s čelnicima kluba i s njima je brzo sve usuglasio. Ali kad se do medija probila vijest o Splitu, Petrović je ubrzao razgovore s prvim ljudima brazilske federacije, Manoelom Cidom Castrom i Carlosom Robertom Fontenelleom. No, oni su podigli rampu i bombastičan dolazak na Gripe je propao.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.