Subota, 12 travnja, 2025
12.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Plazibat nokautom doživio poraz u meču karijere

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Najbolji hrvatski kikboksač Antonio Plazibat poražen je u meču karijere. Bolji od njega bio je Kevin Tariq Osaro, koji je slavio nokautom u petoj rundi borbe održane u sklopu eventa Glory: Collision 5 u Rotterdamu. Borba se održavala za titulu privremenog teškaškog prvaka svijeta u Gloryju, najboljoj svjetskoj organizaciji.

Plazibat je meč odradio sa slomljenom rukom. Naime, već u prvoj rundi borbe pred tisućama hrvatskih navijača Plazibat je doživio ozljedu.

Nešto više od minute prije kraja pete runde sve je bilo gotovo, Plazibat je pao, a zamjenski sudac odbrojao je Plazibatu dok je on bio na koljenima.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci