Utorak, 28 srpnja, 2026
30.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Pripremne utakmice: Remi u Rovinju, Sammir zabio Dinamu; Hajdukova “petarda” mađarskom Honvedu

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nogometaši Dinama remizirali su u prvoj pripremnoj utakmici u Rovinju s Lokomotivom 1:1.

Momčad je Nenad Bjelica pomiješao, a susret je s obližnjeg zidića pratio Španjolac Dani Olmo za kojeg se posljednjih dana piše da odlazi u talijanski Milan.

Slijedeću pripremnu utakmicu Dinamo igra već sutra, protivnik je češki klub Slovačko od 15 sati.

Nogometaši Hajduka ostvarili su pobjedu na pripremama u turskom Beleku, slavivši uvjerljivo 5:0 protiv mađarskog Honveda.

Zabili su Leon Kreković u 13., Stanko Jurić u 32., Samuel Eduok u 72. te Mijo Caktaš u 78. minuti u 90. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci