Real deklasirao Granadu 9:1, Ronaldo postigao pet pogodaka

U 29. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u nedjelju deklasirao Granadu sa 9-1, uz pet pogodaka Cristiana Ronalda, dok je hrvatski reprezentativac Luka Modrić upisao jednu asistenciju.

Modrić je pružio vrlo dobru partiju, a u 90. minuti asistirao je Ronaldu za konačnih 9-1. Prvi gol za Real postigao je Gareth Bale u 25. minuti, a Ronaldo je bio strijelac u 30., 36., 38., 54. i 90. minuti. Karim Benzema je zabio u 52. i 56. minuti, a tome treba pridodati i autogol Diega Mainza (83).

Dan ranije je madridski Atletico rutinski sa 2-0 kao gost svladao posljednju Cordobu. Utakmica je bila odlučena već u prvom poluvremenu kada su mrežu domaćih zatresli Griezmann (5) i Niguez (39), a Mario Mandžukić igrao je do 62. minute za Atletico.

Primera:
Real Madrid – Granada 9-1 (Gareth Bale 25, Cristiano Ronaldo 30, 36, 38, 54, 90, Karim Benzema 52, 56, Diego Mainz 83-ag/ Robert Ibanez 74)

Cordoba – Atletico Madrid 0-2 (Griezmann 5, Niguez 39)