Na kraju izrazito uspješne kalendarske 2016. godine, Cristiano Ronaldo se može pohvaliti još jednim ostvarenjem. Naime, osim što je s Real Madridom osvojio Ligu prvaka i Klupsko svjetsko prvenstvo, a s Portugalom Euro, Ronaldo je pokorio i svijet društvenih mreža. Realova zvijezda je imala top tri Facebook posta i top pet Instagram objava, a prema CrowdTangle, alatu za analizu društvenih mreža, najbolje Ronaldove objave su generirale interakciju ukupno 34 milijuna korisnika!
Top tri Facebook posta uključuju fotografiju s osvojenim trofejom Europskog prvenstva, proslavu rođendana sa sinom i proslavu portugalske reprezentacije u avionu, a ukupno su imala interakciju od 7.4 milijuna.
Još dvije fotografije s trofejima, novi automobil i fotografija s glumcem Jasonom Stathamom su bili njegovi najuspješniji Instagram postovi.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.