Trener Lokomotive Silvio Čabraja najavio je dvoboj s Hajdukom, koji je na rasporedu u nedjelju od 15 sati na stadionu u Kranjčevićevoj, uz prijenos na našem Drugom programu od 14.50.
– Pobjeda protiv Gorice bila nam je značajna. Ušli smo u pozitivan niz jer smo uspješno apsolvirali i kup utakmicu, tako da smo se vratili iz negativnih rezultata u pozitivu, rekao je Čabraja i nastavio o Hajduku, koji će biti bez najboljeg igrača Marka Livaje:
– Nije Hajduk samo Livaja. To je kvalitetna i dobra ekipa koja se već dvije godine bori za naslov prvaka, tako da nas u svakom slučaju čeka vrlo teška i zahtjevna utakmica, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.