Juniori Hajduka i Cibalije igrali su polufinale Kupa (3-2), a utakmicu su zasjenile mučne scene u 78. minuti. Naime, na pomoćnom poljudskom igralištu pozlilo je talentiranom stoperu i kapetanu Lorencu Šimiću (17)!
Pao je u nesvijest, a kroz 15 minuta mu se u nekoliko navrata ukazivala pomoć jer je više puta gubio svijest. Srećom, sjajno i pravovremeno su reagirali klupski liječnici Ante Bandalović i Fabijan Čukelj. Kada je Lorenco došao k sebi, Hitna pomoć ga je odvezla u KBC Split.
– Lorenco se sada dobro osjeća te će tijekom dana obaviti sve potrebne preglede – rekao je dr. Rakić.
Ako s Lorencom sve bude u redu, na ljeto će najvjerojatnije ostvariti transfer u Dnjipro u kojem je oduševio na probi prije par mjeseci.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: kk
Photo: hajduk.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.